RELOOKING RETRO PARADISE

Aanstaande zaterdag 19 juni heropent de boetiek « Retro Paradise » zijn deuren, een grote vreugde voor de fashinistas met vintage tendens.

Voorlopig ondergebracht sinds 4 mei op de eerste verdieping van de Amerikaansestraat, zal de boetiek opnieuw zijn lokalen innemen op het gelijkvloers en men vindt er tegenwoordig ook meubilair en brocante.

Agathe, Sophie en Camille hebben voor u jurken, hoeden, broeken, juwelen en andere retro accessoires uitgezocht. Het pluspunt : miniprijzen en kwaliteitsraadgevingen.

Altijd even “in”, laat de tweedehands van « Retro Paradise » u toe « trendy » te zijn zonder u te ruïneren, uw kleerkast te vervolledigen of uw interieur in te richten met unieke stukken,”chics et pas chères”.

Wenst u van stijl te veranderen, of de uwe te houden, of u te verkleden voor een gelegenheid, vergeet dit originele adres niet. En bovendien, het is voor de goede zaak !

« Retro Paradise » is open van maandag tot zaterdag van 11u tot 18u, in de Amerikaansestraat 105.

site